5 نکته مالی برای کارآفرینان تازه کار

5 نکته مالی برای کارآفرینان تازه کار

شما ایده تجاری دارید ، اما به سرمایه نیاز دارید. در اینجا چگونگی تحقق آن بدون نیاز به سرمایه گذار دیگر آورده شده است.کارآفرین بودن به اندازه کافی دشوار است .نوآوری با ایده های جدید ، تبدیل مفاهیم به محصولات ، مدیریت تیم ها ، مدیریت مالی ، سواد مالی ضعیف برای بسیاری از کارآفرینان پاشنه آشیل است.

اگر در مراحل اولیه کارآفرینی هستید ، به احتمال زیاد توانایی پرداخت هزینه های حسابداری و خدمات مالی موردنیاز خود را ندارید.

در این مطلب 5 نکته مالی برای کارآفرینان تازه کار وجود دارد که به شما کمک می کند از گامهای اشتباه در مسیر کارآفرینی خود جلوگیری کنید:

1-نمره اعتباری خود را تقویت و حفظ کنید:

اگر شما بخواهید برای راه اندازی تجارت نوپای خود وام بگیرید ، باید یک امتیاز اعتباری خوب برای پشتیبانی از شما وجود داشته باشد.

وام دادن برای سرمایه گذاری های جدید برای بانک ها بسیار سخت است و امتیاز اعتباری شما یکی از مهمترین عواملی است که آنها هنگام تعیین صلاحیت شما برای وام استفاده می کنند.

2-از بودجه شخصی به طور موثر استفاده کنید:

بودجه شخصی شایع ترین منبع سرمایه برای شرکت های نوپا است که 64.4٪ از مشاغل جدید از آن استفاده می کنند.امور مالی شخصی یک روش عالی برای اداره کردن کسب و کار شما است ، اما باید مراقب باشید. انجام این کار به صورت نادرست هم به شرکت شما و هم به حساب پس انداز شما آسیب می رساند.

مهمترین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید و از آن پرهیز کنید ، هزینه های بیش از حد و غیرضروری است.

3-مدیریت بودجه:

تنها راه برای زنده نگه داشتن امور مالی خود تلاش برای مدیریت موثر بودجه است.به دلیل تفاوتهای اساسی در انواع کسب وکار ، هر کسب به اشکال مختلف بودجه نیاز دارند.

4-صندوق اضطراری ایجاد کنید

همانطور که همه گیری کرونا نشان داد ، تجارت ثابت در این دنیا ضمانتی ندارد. هرکسی که در مراحل اولیه تجارت خود به دنبال اطمینان از انعطاف پذیری است ، باید این کار را با تشکیل صندوق اضطراری انجام دهد. کارآفرینان تازه کار نمی توانند مبالغ زیادی پول نقد را برای روزهای سخت ذخیره کنند ، این درست است. داشتن کمی پس انداز در دست برای پوشش دادن حقوق و دستمزد کارگران بهتر از نداشتن چیزی است.

5-مقررات مالیاتی را بدانید

شروع یک تجارت به معنای رفتن در باتلاق عمیق مالیات است – باتلاقی که افراد ناآماده واقعاً هرگز از آن بر نمی گردند. برای اینکه بعداً مانع رشد مالیات های غیرمنتظره شوید ، اکنون تکالیف خود را انجام دهید.در مورد قوانین مالیات تحقیق کنید تا بدانید دقیقاً با چه چیزی در آینده روبرو خواهید شد.

دانستن ریز و درشت امور مالی کسب و کارهای کوچک می تواند تأثیر بسزایی در تشخیص کسب وکارهای موفق و ناموفق داشته باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید