15 علامتی که اثبات می کند زمان شروع کسب و کارشخصی شماست

15 علامتی که اثبات می کند زمان شروع کسب و کارشخصی شماست

آیا به فکر شروع کسب و کار شخصی خود هستید؟ اداره یک تجارت می تواند یک ماجراجویی باورنکردنی باشد و آزادی بیشتری نسبت به کارهای روزمره به شما ارائه دهد. ممکن است به نظر برسد که بهشت شما روی زمین است ، اما آنچه باید توجه داشته باشید این است که کار سختی است.

در این مطلب 15 علامتی که اثبات می کند زمان شروع کسب و کارشخصی شماست و نشان می دهد شما ممکن است مایل به راه اندازی کسب و کار خود باشید:

1-آیا شما چشم اندازی دارید؟

اشتیاق به خودی خود ، کافی نیست ، اما لازم است. به جای فقط نارضایتی از کار فعلی خود ، اطمینان حاصل کنید که کاری را شروع کرده اید که شما را هیجان زده می کند.

2-آیا به چشم انداز خود ایمان دارید؟

هنگامی که شرکت جدید خود را راه اندازی می کنید ، با تعداد زیادی درب بسته و “نه” مواجه خواهید شد. برای اینکه بتوانید از این طوفان جان سالم به در ببرید ، باید اطمینان محکمی نسبت به محصول یا خدمات خود داشته باشید.

3-آیا محصول یا خدمات خوبی دارید؟

شما فقط در یک سناریو موفق به کسب و کار موفق خواهید شد ، آن چیزی که از آن لذت می برید و با آنچه دیگران قرار است در ازای آن پول پرداخت کنند ، مطابقت دارد. قبل از اینکه کار خود را برای شروع یک کار جدید ترک کنید ، مطمئن باشید که کالاها یا خدمات شما از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

4-آیا تیم برگزیده دارید؟

اگر از قبل بدانید که در تیم خود چه کسی را می خواهید و بتوانید درک درستی از آن داشته باشید ، می توانید یک کار را شروع کنید. از طرف دیگر ، اگر هدف شما شروع به کار به عنوان یک شرکت شخصی یک نفره است ، هر لحظه می توانید وارد بازی شوید.

5-آیا نقشه ای دارید؟

ایده هوشمندانه ای نیست که انتظار داشته باشید یک شرکت جدید به طور غیرمنتظره ظهور کند. قبل از اینکه کار خود را ترک کنید ، حتماً نقشه راهی برای شرکت جدید خود در نظر گرفته اید ؛ خواه شامل یک طرح تجاری کامل باشد و یا یک نمای کلی روی یک دستمال سفره.

6-آیا نام تجاری بالقوه ای دارید؟

راه ارتباطی تجارت شما با دنیا نام شماست. قبل از شروع کار ، مطمئن شوید که مارک تجاری و نحوه تعامل آن با مشتری را می شناسید.

7-آیا مشتاق یادگیری هستید؟

روند راه اندازی یک شرکت می تواند بیش از آنچه فکر کنید در مورد خودتان و بازار به شما بیاموزد. و چون انجام این کار مستلزم مواجه شدن با غرور خود است ، باید قادر باشید این درس ها را یاد بگیرید.

8-آیا شما آماده شکست هستید؟

در یک شرکت ، ترس از عدم موفقیت شما را فلج می کند. همه ما تا حدی این موضوع را احساس می کنیم ، اما اگر نمی توانید با آن روبرو شوید ، آماده شروع یک کار جدید نیستید.

9-آیا شما آماده پیروزی هستید؟

به نظر عجیب می رسد ، اما بسیاری از افراد نیز از موفقیت می ترسند. موفقیت ، آرزوهای بیشتر و مشاغل بیشتری به همراه می آورد. اگر آمادگی مقابله با این موارد را ندارید آماده ادامه کار نیستید.

10-آیا برنامه پشتیبان مالی دارید؟

در حالی که شرکت هایی وجود دارند که می توانید آنها را با پول اندک تأسیس کنید ، حقیقت این است که در این صورت رسیدن به موفقیت کمی زمان بر است. پول پس انداز کنید یا راهی برای کسب بودجه مورد نیاز خود برای گسترش کار خود پیدا کنید.

11-آیا این فقط یک دوران گذار است؟

تغییرات مهم اغلب بینشی را ایجاد می کنند که فرد را به فکر شغل جدید می اندازد.این فوق العاده است ، اما قبل از شروع ، مطمئن شوید که مرحله انتقال را طی می کنید. باید پس از اینکه به خود فرصت بهبودی دادید ، به فکر شروع یک کار جدید باشید.

12-آیا شما دارای تخصص هستید؟

اگر در زمینه ای که می خواهید وارد آن شوید تخصص داشته باشید ، بهتر می توانید وارد کار شوید. در غیر این صورت ، تا زمانی که کار خود را ترک نکردید ، بصورت جانبی آن را امتحان کنید تا تجربه کسب کنید.

13-آیا از مشخصات فنی آگاهی دارید؟

اگر در مورد کسب و کار اطلاعات زیادی دارید ؛ از جمله موضوعاتی مانند استخدام ، مدیریت و بازاریابی ، شما در موقعیت بسیار مناسبی برای راه اندازی شرکت خود هستید.

14-آیا میانه شما با مدیریت زمان خوب است؟

بسیاری از اوقات ، افراد سعی می کنند یک شرکت تأسیس کنند زیرا مدیر از آنها قدردانی نمی کند. اما آیا شما آنقدر تبحر دارید که بتوانید رهبر خود باشید؟ برای تاسیس شرکت داشتن نظم و انضباط لازم است ، و اگر مدیریت وقت خود را بخوبی انجام می دهید ، به آمادگی نزدیک تر هستید.

15-آیا خطرات و ریسک ها را درک می کنید؟

صاحبان مشاغل می دانند که ریسک می کنند. به احتمال زیاد ، شما هرگز سودی نخواهید داشت و یا آنقدر سریع رشد خواهید که سرتان بیش از حد شلوغ شود. علامت مثبتی که می خواهید کسب و کارتان را شروع کنید آماده بودن برای بررسی و کنترل تهدیدهای خاص تجارت است.

اگر پاسخ شما به همه سولات بالا مثبت است ؛ مطمئناً باید راه اندازی مشاغل شخصی خود را در نظر بگیرید. این بدون شک لیست کاملی نیست. با این حال ، مکانی مناسب برای شروع و تصمیم گیری در مورد آماده بودن برای ایجاد شرکت خود است.

ممکن است شما دوست داشته باشید