چگونه یک مغازه سالاد فروشی راه اندازی کنیم؟

چگونه یک مغازه سالاد فروشی راه اندازی کنیم؟

در دنیای سلامت محور امروز ، افتتاح سالاد بار – مغازه سالاد فروشی – می تواند یک تجارت منحصر به فرد و سودآور باشد ، به خصوص اگر از همان ابتدا استراتژی هوشمندانه داشته باشید. مانند هر کسب و کاری ، شما به مجوزها و گواهینامه های مناسب ، بودجه و استراتژی بازاریابی نیاز خواهید داشت. اما خلاقیت در نحوه انتخاب و ارائه سالاد به گونه ای است که می تواند نیازهای بسیاری از مشتریان را برآورده کند.

افتتاح این نوع رستوران ها نیاز به تدارکات دارد ، از ایجاد یک طرح تجاری و ایجاد یک سیتم فروش منحصر به فرد تا تامین بودجه و موارد دیگر.

اخذ مجوزهای لازم

به یک پروانه کسب و کار و شاید یک مجوز بهداشتی برای مغازه نیاز خواهید داشت. بنابراین مطمئن شوید که نام تجاری کسب و کار سالاد فروشی را ثبت کنید .

سعی کنید مجوزهای قانونی برای راه اندازی کسب وکارتان را دریافت کنید تا برای ادامه فعالیت مشکلی نداشته باشید.

انتخاب مکان برای سالاد بار خود

در مرحله بعدی ، شما باید یک مکان ایده آل برای سالاد بار خود تعیین کنیدنزدیک یک سالن ورزشی یا مرکز تناسب اندام محبوب یک انتخاب عالی خواهد بود . منطقه ای را انتخاب کنید که افراد آگاه از سلامتی از قبل جمع شوند زیرا بیش از یک فرد عادی علاقه مند به خوردن سالاد هستند. اما در حال حاضر می توانید محله یا منطقه خاصی از شهر را انتخاب کنید تا محل مناسب خودرا پیدا کنید.

سعی کنید مطمئن شوید که فروشگاه سالاد شما در مکانی مشخص که براحتی پیدا می شود و ایمن کار می کند تا مشتریان را ترغیب به توقف کند.

تعیین برنامه فروش منحصر به فرد خودتان

افتتاح یک سالاد به تنهایی یک طرح کاملاً منحصر به فرد است ، اما چرا مردم باید در مقابل فروشگاه سالاد شما متوقف شوند ، در حالی که ممکن است فروشگاه مواد غذایی دیگری در این منطقه وجود داشته باشند؟

چگونه باعث خواهید شد مردم سالاد را به عنوان بهترین گزینه برای ناهار یا شام بخورند؟

یکی از جنبه هایی که باید به آن فکر کرد ، تنوع است.مصرف کنندگان از تنوع به ویژه از نظر غذا لذت می برند.آیا سالاد میوه ارائه می شود؟

راحتی یکی دیگر از نقاط قوت فروش است. به عنوان مثال می توانید سالاد های از قبل تهیه شده را ارائه دهید. پیشنهاد فروش منحصر به فرد شما هرچه باشد ، لازم است قبل از اینکه در ذهن مشتریان روشن شود ، در ذهن شما روشن باشد.

منوی سالاد بار شما

لیستی از انواع مختلف مواد غذایی را که می خواهید در سالاد بار خود ارائه بدهید ، آماده کنید. البته ، فروش هر نوع مواد غذایی را بدرستی تجزیه و تحلیل تا به شما کمک کند در آینده در مورد مقدار خرید مواد اولیه تصمیم بگیرید تا مواد غذایی را هدر ندهید.

انواع مختلف گوشت ، سبزیجات ، سس ، لوبیا ، آجیل و میوه ها را در آن بگنجانید. اطلاعات غذایی را برای افراد مبتلا به حساسیت غذایی را نیز به وضوح نشان دهید.

حتی به فکر داشتن سالاد ماکارونی باشید تا مشتری ها اگر فقط به چیزی پراز سبزی علاقه ندارند ، یک سالاد ماکارونی بی نظیر انتخاب کنند.نوشیدنی را هم از قلم نیندازید.

شما گزینه های زیادی دارید و آنها می توانند محبوبیت فروشگاه سالاد را کم و زیاد کنند ، بنابراین هوشمندانه انتخاب کنید.

بعد ، تحقیق کنید چه کسی مواد اولیه غذایی را تأمین می کند. در صورت بروز اتفاقی برای یک تأمین کننده داشتن چندین تأمین کننده برای هر نوع غذا خوب است .

اگر پیشنهاد فروش بی نظیر شما منطقی باشد ، می توانید تمرکز خود را روی تأمین کنندگان محلی یا ارگانیک بگذارید. برنامه پشتیبان تهیه کنید ، یعنی اگر لازم باشد از فروشگاه های دیگر سبزیجات پاک شده تهیه کنید.

خرید تجهیزات سالاد بار

تامین بودجه جنبه عظیمی از هر طرح تجاری است و شما باید از قبل تصوری از هزینه های اولیه خود را داشته باشید.تامین جا و مناسب سازی فضای فروشگاه و ….

همچنین برای نگهداری و آماده سازی غذا به برخی از تجهیزات نیز نیاز خواهد بود. به عنوان مثال ، شما به یک فریزر یا یخچال برای نگهداری غذا ، وسایل پخت و پز گوشت ، پیشخوان های آماده برای خرد کردن نیاز دارید.

سایر مواردی که می توانید برای سالاد بار خریداری کنید

شما همچنین باید سالاد خود را با کاسه / بشقاب و ظروف ارائه کنید. اینکه آیا گزینه های سازگار با محیط زیست را می خواهید ، به خود شما بستگی دارد ، زیرا این احتمالاً می تواند بخشی از پیشنهاد فروش بی نظیر شما باشد. به مشتریان هدف خود و آنچه که آنها برایشان مهم است فکر کنید. ، سطل های بازیافت و همچنین سطل های زباله را در اطراف خود آماده کنید.

تجهیزات حسابداری و صندوق فروش را هم فراموش نکنید.

نیروی انسانی

اگر فکر می کنید که می توانید این کسب و کار را خودتان اداره کنید در نظر داشته باشید که شما نیاز به افرادی برای اداره صندوق ، افرادی که غذا را آماده کنند و همه چیز را تمیز و بهداشتی نگه دارند، دارید . تعیین اینکه چه تعداد از افراد را باید استخدام کنید ممکن است به آزمایش و خطا نیاز داشته باشد.

یک طرح بازاریابی تهیه کنید

ممکن است موقعیت مکانی مناسب ، غذاهای خوشمزه و کارمندان مشتاق داشته باشید ، اما بدون برنامه بازاریابی ، افراد کمی مجبور به بازدید از سالاد بار شما می شوند. یک طرح بازاریابی باید شامل یک تبلیغ سنتی و بازاریابی دیجیتال با یک رویکرد کاملاً دقیق باشد.

تامین بودجه جاری و راه اندازی

شما نیاز به سرمایه در گردش برای تامین مواد اولیه ، هزینه های جاری فروشگاه و پرداخت حقوق و دستمزد پرسنل خود خواهید داشت.این بودجه شامل هزینه غذا و کلیه لوازم یکبار مصرف ، هزینه پرداخت به کارمندان ، هزینه قبض های ماهیانه آب و برق و هزینه اجاره ماهانه خواهد بود.همه این موارد می توانند ماه به ماه نوسان داشته باشند.

خرید تجهیزات و آماده محوطه سازی و ….را هم در نظر بگیرید

منبع bizfluent.com

ممکن است شما دوست داشته باشید