چگونه انگیزه بیشتری پیدا کنیم

چگونه انگیزه بیشتری پیدا کنیم

همه ما در طول سال گذشته اتفاقات زیادی را پشت سر گذاشته ایم.تجربه شیوع بیماری کرونا ما را ملزم کرده است که در زندگی روزمره خود تجدیدنظر کنیم .برای بسیاری ازما ، نحوه کار ، یادگیری و معاشرت کاملاً تغییر کرده است. وفق دادن خومان با این شرایط برای طولانی مدت طاقت فرسا بوده است.

گرچه مهم است که تجربیات خود را ارج نهیم و سازگاری داشته باشیم ، اما افرادی که راهی پیدا می کنند برای سرعت بخشیدن به زندگی در حالی که دیگران ایستاده اند ، رشد خواهند کرد. آینده برای فروش است و آنها سهامداران موفقیت فردا هستند.

هر روز 24 ساعت یکسان به ما داده می شود – فقط نحوه استفاده از آنها متمایز است. با الهام از این سه مرحله ، دوباره الهام بگیرید ، روی خود سرمایه گذاری کنید و انگیزه بگیرید.

1-پیشرفت خود را جشن بگیرید.

پیدا کردن چیزی که به شما احساس خوبی بدهد بسیار آسان است اگر به دنبال آن باشید .صرف نظر از اتفاقات سال قبل ، حقیقت این است که 365 روز گذشته ما پیروز بودیم و موفق که همه آنها ارزش تجلیل دارند.(منظور پشت سرگذاشتن بیماری). پیروزی های خود را لیست کنید ، آنها را نشان دهید تا باعث افتخار شما شود.

2-چیز جدیدی یاد بگیرید.

افزودن به مهارت نه تنها اعتماد به نفس و شایستگی را افزایش می دهد ، بلکه نوآوری را نیز تغذیه می کند. خواه خواندن کتاب باشد یا ثبت نام در یک دوره معتبر ، تحریک ذهن شما راهی عالی برای احیای انگیزه است.

3-مشارکت خوبی با دیگران داشته باشید.

ما به طور متوسط پنج تا 10 نفری هستیم که بیشترین وقت را با آنها می گذرانیم.انرژی مسری است و شبکه دوستان شما یک محرک است یا یک مانع.

امسال مال شماست. اگر با تمرکز بر پیشرفت ، اولویت بندی در توسعه و حفظ مشارکت خوب با دیگران ، روی خود سرمایه گذاری کنید ، بازگشت سرمایه شما ، یک سال پربار و هدفمند خواهد بود. هر وقت احساس گرفتگی کردید ، این ضرب المثل چینی را به خاطر بسپارید: “بهترین زمان برای کاشت درخت 20 سال پیش بود. اکنون بهترین زمان دوم است. “

منبع مجله success

ممکن است شما دوست داشته باشید