چند ایده کسب و کار برای زن و شوهرها

چند ایده کسب و کار برای زن و شوهرها

شروع یک کار تجاری با شخص دیگر یک حرکت مخاطره آمیز است. مهم است که به یاد داشته باشید که اوقات خوبی و بدی وجود دارد و مانند هر رابطه دیگری ، مشارکت تجاری به کار زیادی احتیاج دارد. با این حال ، این می تواند هم برای روابط کاری و هم برای رشد روابط شخصی شما مزایایی داشته باشد. در اینجا چند ایده کسب و کار برای زن و شوهرها آورده شده است:

فرصت های شغلی زیادی برای زوجین مانند تهیه غذا، اداره کامیون غذا ، فروش مجدد کالاهای پرسود و … وجود دارد.

1-تهیه غذا

برخی از زوجین بر سر این که چه کسی باید شام را بپزد ، دعوا می کنند ، اما برای برخی دیگر ، تهیه یک غذا با هم یک فعالیت پیوند دهنده است. اگر شما و همسرتان در گروه دوم قرار می گیرید – و آشپزهای خوبی هستید – ممکن است بخواهید کار کیترینگ خود را شروع کنید.

2-کافی شاپ

گاهی اوقات ، معاشرت با مردم همان چیزی است که زوجین برای موفقیت در کنار هم می خواهند. اگر شما هم اینگونه هستید ، کافی شاپ کوچکی را افتتاح کنید. کافی شاپ به فضای زیادی احتیاج ندارد و داشتن منوی محدود روش خوبی برای تمرکز بر روی کالاهای با کیفیت بالا یا خاص است

یکی از شما می تواند در راس خدمات به مشتری باشد در حالی که دیگری پشت میز کار می کند. به استخدام کارمند بیندیشید تا بتوانید بدون تعطیل کردن مغازه ، روزهای تعطیل داشته باشید.

3-کامیون غذا

اگر اهل غذا و عاشق سفر هستید ، کامیون غذا راه اندازی کنید. ، کامیون های مواد غذایی راهی عالی برای کسب درآمد بیشتر در هنگام مسافرت و ملاقات با افراد جالب هستند. جاده آزاد و جذابیت فعالیت های مورد علاقه آنها ، بسیاری از کامیون های مواد غذایی را بر آن داشته است که چنین کاری را شروع کنند و انجام این کار با شخصی که دوستش دارید ، حتی بهتر خواهد بود.

4-فروشنده آنلاین

شاید شما زوجی باشید که عاشق خرید با هم هستند. اگر از گشت و گذار درفروشگاه ها لذت می برید و در مورد عتیقه جات و یا این نوع کالاها آگاهی دارید ، شاید لازم است یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید ، زیرا گاهی اوقات ، مواردی که با آنها روبرو می شوید با ارزش هستند و می توانند در بازارهای فروش مجدد فروخته شوند.

عتیقه جات ، اسباب بازی های قدیمی و کتاب های طنز تنها چند نمونه از مواردی است که ممکن است مورد توجه یک خریدار بالقوه به ویژه در فضای مجازی قرار گیرد.

با افتتاح یک فروشگاه آنلاین یا اینستاگرام شروع به کار کنید ، جایی که هر دوی شما می توانید به صورت محلی کالاهای خود را تبلیغ کنید و درآمد کسب کنید.

5-آموزش تناسب اندام

اگر زوجی ورزشکار هستید ، راه اندازی یک باشگاه تناسب اندام می تواند برای شما مناسب باشد. پذیرش مشتری را شروع کنید. اگر شما و همسرتان در یک زمینه تخصص دارید ، می توانید مشتری خود را از طریق انواع خدمات خود گسترش دهید.

6-سرویس نظافت منزل

برای والدین شاغل با ساعات طولانی ، نظافت منزل می تواند در انتهای لیست کارها قرار گیرد. کارهای خانه مانند جاروبرقی ، غبارروبی ، شستشوی کف و نظافت حمام به این خانواده ها ارائه دهید. خود و همسرتان به عنوان تیم ، می توانید این کارها را دو برابر سریعتر انجام دهید.

7-مشاوره گل و گیاه

آیا شما متخصص گل و گیاه هستید؟ استعدادهای خود را به کار بگیرید و به دیگران کمک کنید . بسیاری از مالکان خانه حاضرند برای مشاوره در مورد راه اندازی گلخانه خانگی هزینه کنند. فراتر از باغبانی ، با کمک به آنها در نصب تجهیزات واستفاده از کودهای کمپوست ، می توانید به صاحبان خانه کمک کنید تا یک حیاط خلوت سازگار با محیط زیست ایجاد کنند.

8-وبلاگ نویسی

اگر یک زوج خلاق با داستان و ایده هستید ، آنها را از طریق یک وبلاگ یا وبلاگ ویدیویی به اشتراک بگذارید. با حفظ یک موضوع جالب و ارسال منظم مطالب ، می توانید وبلاگ خود را به یک تجارت تبدیل کنید.

9-خدمات آموزش و تدریس آنلاین

آموزش آنلاین یا تدریس خصوصی را یک ایده تجاری مثمر ثمر بدانید که می تواند به راحتی از خانه انجام شود. با فراگیر شدن یادگیری از راه دور در طی بیماری همه گیر کرونا، والدین به دنبال راهی برای تکمیل آموزش فرزندان خود هستند. مدرسان آنلاین و همچنین دوره های آنلاین ، مانند دوره های آموزشی برای پخت و پز یا یادگیری موسیقی ، بسیار مورد تقاضا هستند ، زیرا افراد به دنبال آموزش هایی هستند که می توانند در خانه انجام دهند.

10-آژانس مسافرتی

در حالی که مسافرت در طی همه گیری بیماری کرونا لزوما در ذهن همه نیست ، اما پس از بازگشت به وضعیت عادی، افرادی که در یک سال گذشته در خانه ماند ه اند ، تلاش می کنند تا برنامه های خود را برای سفر تعیین کنند.

تجارت آژانس مسافرتی شما می تواند به افراد کمک کند تا تعطیلات خود را برنامه ریزی کنند و همچنین در مورد مکان های بازدید و کارهایی که باید در آنجا انجام دهند مشاوره ارائه کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید