رایج ترین اشتباهاتی که صاحبان کسب و کار مرتکب می شوند

رایج ترین اشتباهاتی که صاحبان کسب و کار مرتکب می شوند

رایج ترین اشتباهاتی که صاحبان کسب و کار مرتکب می شوند ،زمانی اتفاق می افتد که زمان و منابع (به عنوان مثال ، جریان وجوه نقد) بسیار محدود است. ممکن است مصمم باشید که خودتان از پس موانع برآیید و چیزهایی را در حین کار بیاموزید ، اگرچه این روش گاهی کارساز است ، اما ممکن است در طولانی مدت برای شما هزینه زیادی داشته باشد.

مانند بسیاری از صاحبان مشاغل و کارآفرینان ، به احتمال زیاد شما یک شرکت تاسیس کرده اید زیرا نیاز یا مشکلی در بازار مشاهده کرده اید و برای رفع این نیاز به اشتیاق و تخصص مسلح شده اید.

رشد کسب و کار همچنین می تواند مشکلات زیرساختی را آشکار و تشدید کند زیرا این یک عمل متعادل کننده دقیق بین استخدام ، سرمایه گذاری برای افزایش کارایی و حمایت از افزایش هزینه ها با فروش اضافی است.اختصاص منابع بیش از حد در یکی از آنها می تواند راندمان تجارت را پایین بیاورد. تا جایی که می توانید از نظر مالی برنامه ریزی کنید و از رایج ترین اشتباهاتی که صاحبان کسب و کار مرتکب می شوند آگاه باشید.

اشتباهات رایج مالکان کسب و کار با امور مالی خود

امیدوارم ، شما تجربه ایجاد یک بودجه شخصی را داشته باشید . مدیریت هزینه های شناخته شده مانند اجاره یا رهن و هزینه های پیش بینی نشده مانند تعمیرات ماشین که هر از چند گاهی ظاهر می شود. با بودجه شخصی خود ، هر چقدر بتوانید شرایط بدتری را پیش بینی و آماده کنید ، وضعیت بهتری خواهید داشت.

همین امر در مورد برنامه ریزی مالی صاحبان کسب و کار هم صدق می کند. و اگرچه برخی از موارد پس از برنامه ریزی شما تغییر می کند ، اما پیش بینی به شما کمک می کند تا تعادل را حفظ کنید و برنامه خود را برای موفقیت تنظیم کنید. همانطور که برنامه مالی شغلی خود را تهیه می کنید ،اگر هر یک از این موارد را در سازمان خود مشاهده کردید ، اصلاح سریع باید اولویت اصلی شما باشد.

عدم برنامه ریزی برای سناریوهای بدترین حالت

تجارت شما قسمت بزرگی از زندگی شما است ، بنابراین شما بایدبرای یک بدترین سناریو از منظر کسب و کار برنامه ریزی کنید. یک برنامه تداوم تجارت ایجاد کنید . حسابداران ، وکلا و مشتریان برای آگاه سازی و موارد دیگری که برای انتقال موفقیت آمیز مالکیت به ذینفعان در نبود شما مفید خواهد بود.

عدم درک نحوه مدیریت جریان نقدینگی و سرمایه در گردش

صاحبان مشاغل غالباً روی تولید فروش تمرکز می کنند اما هنوز جایگاه خود را در داشتن پول نقد محکم می دانند.مدیریت حساب های دریافتنی یکی از مهمترین جنبه های داشتن یک تجارت موفق است.

از آنجا که رشد کسب و کار ، پرداخت حقوق و دستمزد ، موجودی کالا و سایر موارد به سرمایه نیاز دارد ، ایجاد مدل های پیش بینی جریان وجوه ضروری است.

عدم کاهش خطر

بسیاری از مشاغل به دلیل ضررهای قابل پیش بینی و پیش بینی نشده با مشکل روبرو می شوند یا شکست می خورند. برای کمک به کاهش این موارد ، از یک متخصص بیمه کمک بگیرید تا انواع مختلف مواجهه خود را ارزیابی کنید و تعیین کنید که به طور منطقی می تواند تحت پوشش بیمه قرار گیرد. برای خساراتی که نمی توانند بیمه شوند یا نمی توانند به صورت مقرون به صرفه بیمه شوند ، باید تصمیم بگیرید که چگونه در مقابل احتمال خسارت مالی بهترین محافظت را انجام دهید.

به عنوان مثال افزایش اعتبار به مشتری ، امکان عدم پرداخت را دارد ، بنابراین تصمیم بگیرید که آیا ایده خوبی است یا خیر.

انجام دادن همه چیز به تنهایی

صاحبان مشاغل غالباً مستقل و حل کننده مشکلات هستند. این یک دستورالعمل عالی برای شروع یک تجارت است ، اما همچنین می تواند شما را به سوی دام تلاش برای انجام همه کارها به تنهایی هدایت کند، از جمله کارهایی که برای انجام آنها مهارت کافی ندارید .

با ارزیابی صادقانه از زمینه هایی که در آن ها سرآمد هستید و هر نقصی که دارید شروع کنید. با یک تصویر دقیق از توانایی های خود ، سعی کنید تیمی را جمع کنید که شما را تکمیل کند و هرگونه خلا را پر کند.

اداره یک کسب و کار دشوار است و شما نمی توانید انتظار داشته باشید که همه چیز را خودتان درست کنید. برخی از اشتباهات معمول مالی در صورت عدم کنترل ، به سرعت تجارت را خراب می کنند. برای محافظت از سازمان خود کار کنید تا بتوانید درها را برای سالهای آینده باز نگه دارید ، و اشتباهات ذکر شده در بالا را اصلاح کنید.

نکته مهم:

این مطالب فقط برای اطلاعات شما تهیه شده است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری ، مالیاتی ، حقوقی یا حسابداری مورد استفاده قرار گیرد. تمام سرمایه گذاری ها شامل ریسک است. کارایی گذشته ضمانتی برای نتایج آینده نیست. سود یا ضرر را تضمین نمی کند. شما باید با مشاوران مالیاتی ، حقوقی و حسابداری خود مشورت کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید