درباره ما

وب سایت نقشه کسب و کار در مورد کارآفرینی و مدیریت ،  توصیه های عملی و شفاف ارائه می دهد. ما یک تیم  مشتاق  و علاقه مند به خلاقیت هستیم و این خلاقیت ما را خوشحال می کند. ما کاملاً به قدرت تصویرگری ، طراحی های خلاقانه ، توانایی برقراری ارتباط آسان ، تعامل و الهام بخشیدن به مردم در هر دقیقه باور داریم.

ما در وب سایت نقشه کسب وکار به کیفیت محتوای خود افتخار می کنیم. نویسندگان ما محتوای اصلی ، دقیق و جذاب و خالی از نگرانی یا تعارض اخلاقی ایجاد می کنند که  به سوالات شما پاسخ می دهند و رویاهای تجاری شما را به واقعیت تبدیل می کنند.

این که شما اولین شرکت خود را تاسیس می کنید یا یک کارآفرین کهنه کار هستید که یک فعالیت جدید  را شروع  می کنید ، ما شما را به تاکتیک ها ، ابزارها و اطلاعاتی برای تأسیس و اداره کسب و کارتان  مجهز می کنیم . ما برای هر مرحله از فرآیند کارآفرینی محتوای خاص و مفید  فراهم می کنیم – از شروع کسب و کار،  بازاریابی ، استرتژی رشد ، رهبری و مدیریت کسب وکار تا استخدام کارمندان . با مطالب الهام بخش و داستان شکست و پیروزیهای کارآفرینان بزرگ جهان ، شما را در مسیر تبدیل شدن به یک متخصص نامدار قرار می دهیم .

ارزش ها و اهداف

هدف آرمانی ما  ساخت دنیایی است:

1-که در آن تعداد کسب و کارهای موفق روز افزون باشد.

2- که اکثریت قابل توجهی از افراد با اشتیاق از خواب بیدار شوند، در محیط کار حس امنیت داشته باشند ودر انتهای روز با حس رضایت به خانه برگردند.

3- می خواهیم نقش خودمان را در پیشبرد یک نسخه جدید از آینده ایفا کنیم.

4- هدف ما، کمک به مردم برای دستیابی به درآمد سالم است؛ درآمدی که نه تنها برای خودشان، بلکه برای جامعه هم مفید است. این تغییری ست که ما به دنبالش هستیم.

این چیزی است که به آن باور داریم  و پای آن می ایستیم وآغوش خود را برای تمام افرادی که خواهان کمک رسانی هستند می گشاییم.اگر با مواردی روبرو شدید که فکر می کنید باید بهبود یابد ، لطفاً با ما  تماس بگیرید.

مسئولیتها:

وب سایت نقشه کسب و کار ، خدمات حقوقی ، مالیاتی ، حسابداری یا سرمایه گذاری شخصی یا سفارشی را ارائه نمی دهد. از آنجا که وضعیت هر فرد منحصر به فرد است ، تمام سرمایه گذاری ها شامل ریسک است. کارایی گذشته ضمانتی برای نتایج آینده نیست. سود یا ضرر را تضمین نمی کند. شما باید با مشاوران مالیاتی ، حقوقی و حسابداری خود مشورت کنید.